Web Sitesi

Ana Sayfa Web Sitesi
Modern Web Sitelerine Kolayca Sahip Olun
Arama Motorlarına Uygun Altyapı

Arama Motorlarına Uygun Altyapı

Bütün diller için SEO uyumlu link oluşturun. Google sıralamasında web siteniz daha üst sıralarda görünür, yer sahibi olur ve sitenizin farklı dillerdeki görünürlüğünü de üst sıralara çıkar.
Tema Yönetimi

Tema Yönetimi

Kişiye özel web sitesi tasarımı hizmetimizden faydalanarak veya hazır tema örneklerine bakarak sizin tarzınıza göre uygun olanı beğenin kullanın ya da kendi renk ayarlarınızı kaydedin; font havuzundan kendinize özel olan font seçin veya biz sizin yerinize sizin seçtiklerinizi uygulayalım.
Mobil Uyumlu, Responsive Tasarım

Mobil Uyumlu, Responsive Tasarım

Sizlere özel tasarladığımız web sitenizin tasarımı ve görüntü kalitesini bozulmadan tüm cihazlarda sorunsuz çalışan uygulamalarda yayınlansın.

Modern web sitelerinizi kolayca yönetmek için bize ulaşın.

İletişime Geç

Web Sitesi Yönetimi Özellikleri

Modüller
Modüller
İçerik listeleri, randevu listesi, canlı destek, mail kutusu gibi web sitenizi kolay hazırlayabileceğiniz onlarca hazır modülü kolayca kullanın.
Menüler
Menüler
Hizmetlerinizi, blog yazılarınızı, tıbbi birimlerinizi, doktorlarınızı, medikal teknolojilerinizi veya yatay, dikey, çok fonksiyonlu menülerinizi hazır nesnelerle kontrol edin, menü öğeleri ekleyin.
Parçacıklar
Parçacıklar
Web sitenizin hazır tasarım gruplarının alt başlıklarını oluşturan iletişim bilgileri, harita gösterici, teklif al sayfası gibi parçacıkları kullanın.
Formlar
Formlar
İletişim, ameliyat bilgileri, randevu bilgilendirme, doktorlarınız gibi hastalarınızın istekte bulundukları hazır web formlarınızı sitenizde kullanın.
Sliderlar
Sliderlar
Anasayfanızda resimlerin ya da yazıların otomatik geçiş yaptığı, genişliği, yüksekliği, gecikme sürelerini ayarlayabildiğiniz slider nesnelerini kullanın.
Bileşenler
Bileşenler
Web nesnelerini oluştururken kullanacağınız scriptleri, fontları barındıran bileşenleri sitenize ekleyin.