SEO ve SEM

Ana Sayfa SEO ve SEM

SEO ve SEM Hizmetiyle Bir Adım Öne Geçin

SEO

SEO

SEO çalışmalarında sonuçları uzun vadede görürsünüz. Web sitenizin trafiğini daha yukarılara çıkarmak, daha geniş kitlelere ulaşmak ve klinik bilinirliğinize katkı sağlamak için yapılan çalışmalardır.
Google Üzerindeki Görünürlük

Google Üzerindeki Görünürlük

Çalışması planlanan anahtar kelime üzerine yazılan makaleleri web sitemizde yayınlayarak Google arama motorunda oluşturduğumuz anahtar kelime ile hastalar/danışanlar arama yaptığı zaman sizin web siteniz ön planda olsun.
Arama Motorundaki Sıralamalarınız

Arama Motorundaki Sıralamalarınız

Arama motorundaki sıralamanız iyileşme sırasına girdiği zaman web sitenize sorunları kesin ve net olan hastalarınız tıklama yapacaktır ve hasta sayılarınızda artış oranını göreceksiniz.

SEO ve SEM yönetiminizi tüm iş süreçlerine entegre olarak kullanıp analiz raporunu incelemek için bizlere ulaşın.

İletişime Geç

SEO ve SEM Özellikleri

Aylık Rapor Sistemi

Aylık Rapor Sistemi

Aylık rapor sistemi ile web sitenizde yayınlanan içeriklerin anahtar kelime kontrollerini, performans raporu, en fazla tıklanan popüler anahtar kelimenizi gösteren rapor mail ile her ay sonu size iletilsin.
SEM (Search Engine Marketing)

SEM (Search Engine Marketing)

SEM belli bir ücret karşılığında web sitenize ücretli reklam verdirerek Google arama motorlarında hızlı bir şekilde ön planda görünür olur. Sem çalışmaları ücretli reklam çalışmalarımızdır. Doğallığa odaklanmaz, hızlı sonuç almaya odaklı reklam çalışmasıdır.
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorundaki sıralamanızdaki iyileşme sayesinde sitenize çekeceğiniz potansiyel hasta sayısı artacaktır.