Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
Güzellik Salonu Web Sitesi

Bir güzellik salonu işletiyorsunuz ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsunuz. Bu noktada, işletmenizi tanıtmak için yüksek kaliteli bir güzellik salonu web sitesine ihtiyacınız olacak. Çoğu işletme sahibi, Instagram, Facebook üzerinden yürüttüğü bir salon işletmesi olduğunu söyleyebilir ancak işletmenin web sitesi, işinizde ne kadar ciddi olduğunuzun en büyük göstergesidir. İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte alışkanlıklarımızın da değiştiği söylenebilir. Bireylerin ve kuruluşların sundukları hizmetleri daha fazla kişiye ulaştırmak için interneti kullandıkları açıktır. İnternetten en iyi şekilde yararlanmak için bir web sitesine ihtiyaç vardır. İyi tasarlanmış bir web sitesi kullanıcı fonksiyonlarını ve servislerini daha fazla kişiye yakınlaştırmada önemli bir avantaj sağlayacaktır. Bu noktada salon sahiplerine özel güzellik salonu web sitesi tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde güzellik salonlarının sayısı oldukça fazladır. Ancak güzellik salonları daha fazla kişiye ulaşmak ve müşteri kitlesini artırmak için bir web sitesine ihtiyaç duyar. Güzellik salonu web sitesi açmak bu noktada önemlidir. Bu konsepte uyan güzellik salonlarının web siteleri sayesinde şirketin müşteri sayısı önemli ölçüde artacaktır. Bu noktada, kaliteli ve uygun maliyetli hizmet için dok-tor olarak bizimle iletişime geçerek bizim çalışma ortağımız olmayı düşünebilirsiniz.

Güzellik Salonu Web Sitesi ile Neler Vaat Etmekteyiz?

Dok-tor olarak bugüne kadar birçok web sitesi oluşturduğumuzu söylemekle başlayalım. Doktor, diş hekimi, psikolog, beslenme uzmanı gibi farklı mesleklerden kişiler için tasarladığımız web siteleri sayesinde sektörde tanınan bir markayız. Tıp alanının yanı sıra güzellik salonu web siteleri de tasarlıyoruz. Markamız güzellik salonu web sitesi tasarımı hizmeti verdikten sonra müşterilerle etkileşime geçmeye devam ediyor. Tüm web sitesi yönetimi sizin için ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır. Web sitesinde talep edilen tüm değişiklikler bizim tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yapmanız gereken, bu değişiklikleri WhatsApp veya e-posta yoluyla bize bildirebilirsiniz. Gün içerisinde iş yoğunluğumuza göre talep edilen değişiklikler yapılır ve tarafınıza bilgi verilir. Güzellik salonu web sitesi fiyatları nedir gibi aklınızı karıştıran sorular olabilir. Site fiyatı için kesin bir rakam vermek mümkün değil. Yapılacak sitenin özelliklerine göre bir fiyat belirlenir.

Neden Güzellik Salonu Web Sitesi Yaptırmanızı Tavsiye Ediyoruz?

Bir güzellik salonu web sitesi sayesinde Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkma şansınız olur. Çünkü yapmış olduğumuz web tasarım süreçlerinde web sitesinin mobil ve SEO uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca web sitelerini hızlı bir şekilde açmak ve sayfalar arası geçişlerin de hızlı olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Google politikalarına göre SEO ve mobil uyumlu web sitelerinin yanı sıra yüksek hızlı web sitelerini arama sonuçlarının en üstüne koyar.

Güzellik salonu sektöründe çok ciddi bir rekabet var. Her geçen gün sayısı artan güzellik salonlarında en iyi hizmet beklenmektedir. Bununla birlikte, güzellik salonunun internette reklamının yapılması, hizmeti daha fazla kişiye ulaştırmak için şarttır. Şu anda güzellik salonu web sitesi tasarım hizmetleri gereklidir. Salonu en iyi şekilde tanıtmak, salon özelliklerini ana hatlarıyla belirtmek, verilen hizmetleri aktarmak, adres ve konum bilgilerini paylaşmak, güzellik salonunun birçok fotoğrafını içeren detaylı düzeni ve konuyla ilgili blog yazılarını paylaşmak için iyi tasarlanmış bir güzellik salonu web sitesi gereklidir.

Güzellik Salonu Web Sitesi Yapım Aşamaları

Dok-tor olarak, güzellik salonu web sitesi tasarım sürecindeki bir dizi olaylara dikkat ediyoruz. İlk olarak, müşteri ile web sitesinin işlevselliği hakkında fikir alışverişinde bulunulur. Bu sayede müşteri çeken ve güzellik salonunu en iyi şekilde tanıtan bir web sitesi olmayı hedeflemektedir. Ayrıca ziyaretçilerin ilgisini çekecek resimler kullanmaktayız. Ayrıca sitede kullanılan renklerin öne çıkması gerektiğini için salonun kimliğine uygun renkler belirlenir. HTML5 kullanarak güzellik salonu web tasarımı yapıyoruz. Bu sayede tüm tarayıcılarda harika bir kullanıcı deneyimi mümkün oluyor. Üstelik hem site hem de sitedeki tüm içerikler yani güzellik salonu web sitesi için yaptığımız SEO çalışması sayesinde Google arama sonuçlarında asla alt sıralarda yer almaz. Web siteniz herkesin anında görebileceği bir yerde olacaktır.
Güzellik salonu web sitesinde ayrıca salonun logosu yer alacaktır. Bu sayede salonunuzu diğer işletmelerden ayıran ve özel kılan bir salon logosu ile web sitenize farklı bir değer katmış olursunuz. Salon web sitesi tasarım hizmetlerimiz arasında mobil uyumlu özel tasarım, mobil uyumlu menü, slayt ekleme ve çıkarma, fotoğraf ve video galerileri, haber ve blog ekleme, Google haritalar ekleme, iletişim ve iş bilgilerini düzenleme, ekleme yer almaktadır. Alt sayfalar da ise blog ana sayfası, hakkınızda sayfası, hizmetler sayfası ve iletişim sayfaları gibi birçok sayfa bulunmaktadır. Güzellik salonu web tasarımında diğer markalardan farklı olduğumuzu iddia ediyoruz ve sizin memnuniyetiniz bizim birinci önceliğimizdir. Müşterinin isteklerine uyan ve şirketin vizyonunu yansıtan bir web sitesi tasarlıyoruz. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.