Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
Google Benim İşletmem İle Daha Görünür Olun

İnternetin gelişmesi, yaygınlaşması ve bilgiye erişimin kolaylaşması ile birlikte bireylerin bir ürün ya da hizmeti araştırırken sergiledikleri tutum ve davranışlar değişmiştir. Eskiden bir ürün ya da hizmet satın alma sürecindeki bireyler sadece kendi çevreleriyle sınırlı kişilerin görüşlerine başvurabilirken, internette bilgi paylaşımının artmasıyla birlikte insanlar sınırsız bir bilgi havuzuna ulaşma imkanına sahip oldu.
İyi bir doktor olmaktan daha önemli olan nedir biliyor musunuz? İnternette görünür olan iyi bir doktor olmak. Ve internette görünür olmaktan daha iyi ne var biliyor musunuz? İnternette görünür olan ve adınızın altında telefon numaranız, adresiniz ve çalışma saatlerinizin yer aldığı iyi bir doktor olmak.
Dok-tor ve Google My Business bunu sizin için mümkün kılmak için bir araya geldi!
Dok-tor ve Google My Business ile telefon numaranızı ve adresinizi şehrinizde doktor/uzman arayan hastaların/danışmanların önüne koyabilir ve size en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.


Profilinizi Neden Google Benim İşletmem Hesabınızla Entegre Etmelisiniz?


Google Benim İşletmem, Google Haritalarda işletme profilinizi oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır; bu da konumunuz ve hizmetleriniz hakkındaki bilgileri müşterilerle ve aynı bölgedeki diğer işletmelerle paylaşmanıza olanak tanır.
Sağlık uzmanı arayan bir hasta/müşteri size kolayca ulaşamadığında, fikrini değiştirmesi yalnızca birkaç saniye sürer. Bu kayıpları önlemek ve hastalarınız/müşterileriniz için daha erişilebilir olmak, çevrimiçi imajınıza ve hastalarınız/müşterileriniz ile aranızdaki güven bağına katkıda bulunacaktır.


Google Benim İşletmem ile İnternetteki Organik Konumunuzu İyileştirin


Hastalarınız/müşterileriniz sizi bulduklarında yapacakları ilk şey Google'da işletmenizi aramak olacaktır. Bunu hepimiz daha önce duyduk, ancak hala doğru: organik arama sonuçlarında üst sıralarda listelenmek hastalarınızın/müşterilerinizin gözünde güvenilirliğinizi artırır. 
Hastalarınızın/müşterilerinizin bir bakışta muayenehaneniz hakkında daha fazla bilgi edinmesini ve tek bir tıklamayla sizinle iletişime geçmesini sağlayın. Hastanızın/müşterinizin deneyiminin sizi aradıkları andan itibaren başladığını unutmayın. Sizi bulmaları ve kolayca randevu alabilmeleri, olumlu bir ilişki sürdürmenize ve hastalarınızdan/müşterilerinizden olumlu yorumlar almanıza yardımcı olacaktır. Uzun vadede, biriken olumlu yorumlarınız çevrimiçi imajınızın iyileşmesine katkıda bulunacaktır.


Google'da Daha Görünür Olun


Hastalarınızın/danışmanlarınızın karşısına daha kolay çıkmak için Google'da görünür olmak her zamankinden daha önemli. Bir sağlık uzmanına ihtiyaç duyan her 4 hastadan/danışmandan 3'ü Google'da arama yapıyor. 
Google'da görünür olmak, hastalarınızın/danışmanlarınızın karşısına daha kolay çıkabilmeniz için kritik hale geldi. İşletme bilgilerinizi Google Benim İşletmeme eklediğinizden emin olun!

 

Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.