Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
E-faturalarınızı Randevu ve Ödeme İşlemlerinizi Tek Arayüzden Gerçekleştirin

E-faturalarınızı Randevu ve Ödeme İşlemlerinizi Tek Arayüzden Gerçekleştirin

Faturalandırma süreci, doktorlar ve profesyoneller için zor bir süreç olabilir. Hekim ve uzmanların yararlanabileceği faturalandırma yöntemlerinden biri olan elektronik faturalama, hekim ve uzmanlara birçok avantaj sunmaktadır. Ayrıca Dok-tor.com tarafından sağlanan e-fatura eklentisi sayesinde tüm rezervasyon, ödeme ve faturalandırma süreçleri aynı kanaldan yönetilebilmektedir.

E-fatura Nedir?

E-faturalar yani namı değer elektronik faturalar yeni ve bilinmeyen bir belge türü olmayıp, kağıt faturalarla aynı işlevselliğe ve yasal özelliklere sahiptir. Tek fark, internet üzerinden oluşturulmaları ve internet üzerinden gönderilip alınmalarıdır. Ancak bu tek fark hem hizmet sağlayıcılar hem de alıcılar için birçok avantaj oluşturmaktadır. Vergi mükellefi doktorların ve profesyonellerin elektronik fatura oluşturmadan önce bilmesi gereken bir şey, elektronik imza veya mali mühür gerekliliğidir. Mali kaşeler için belirlenmiş bir ücret yoktur ancak elektronik imzalar için hizmet sağlayıcınıza ayrı bir ücret ödemeniz gerekir. Mali mühür başvurunuzu iki şekilde yapabilirsiniz: çevrimiçi veya posta yoluyla. Bu başvuruyu çevrimiçi olarak yapmak isteyen doktorlar ve tıp uzmanları, bunu Gelir İdaresi Resmi Sertifikasyon Merkezi (Kamu SM) Mali Mühür Başvuru sayfasında yapabilirler. Ardından mali mühür veya elektronik imza sahibi doktorlar ve profesyoneller, Dok-tor.com tarafından sağlanan elektronik fatura eklentisini kullanarak kolayca fatura oluşturabilir.

E-fatura Eklentisi Hekim ve Uzmanlara Hangi Faydaları Sağlar?

Sadece profesyonel üyelere açık olan Dok-tor.com' un e-fatura eklentisi, kolay raporlamadan zaman ve maliyet tasarrufuna kadar pek çok avantaj sunar. Abonelik süresi boyunca 1500 adet fatura oluşturabilme, kullanım kolaylığı ve hasta/hasta bilgilerini otomatik olarak ekleyebilen entegre sistem bunlardan sadece birkaçıdır. Gelin hep birlikte bu faydalara daha yakından bakalım.
Detaylı Raporlama Sağlar Ay sonunda Dok-tor.com’ dan size sağladığımız panelinizden profilinize giriş yapabileceğiniz fatura portalı üzerinden geçmiş aya ait veya geçmiş aya ait faturaları kolayca görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Hasta ve Danışan Bilgileri Doğrudan Faturanızda

Dok-tor.com’ dan size sağladığımız panelden profilinize entegre edilen bulut tabanlı e-fatura eklentisi sayesinde faturalandırmak istediğiniz hasta ve hasta bilgileri direkt faturanıza gelir. Bu bilgileri birden çok kez girmeniz gerekmez. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve veri girişi hatası riskini ortadan kaldırır.
Tek Tıkla Fatura Oluşturmanızı Sağlayan Kolay Kullanım
Fatura oluşturmak sıkıcı ve bilgi yoğun bir süreç olabilir, ancak Dok-tor.com’ dan sağladığımız panelden e-fatura eklentisi uygulaması sayesinde tek tıkla kolayca fatura oluşturabilirsiniz. Paneli kullanmaya yetkili bir asistan veya sekreter gibi bir doktor veya sağlık uzmanı da bu işlemi yapabilir. İstediğiniz zaman onaylanan kişileri düzenleyebilir, yeni kişileri onaylayabilir veya fatura oluşturma izninizi iptal edebilirsiniz. 

Sizin İçin Kesilen Faturalar da Elinizin Altında

E-fatura eklentisi ayrıca sizin adınıza düzenlenen faturaları yönetmenize olanak tanır. B. Tıbbi Faturalar. Bu hem gelirinizi hem de giderlerinizi takip etmenize ve satın alımlarınız için eksik faturaları belirlemenize olanak tanır.

Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.