Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
Doktor Web Tasarım İstanbul
Doktor Web Tasarım İstanbul Türkiye'nin ticaret merkezidir dediğimizde yerel bir karar almış oluruz. İstanbul'un birçok bölgesinde faaliyet gösteren devlete ait ve yerel şirketlerin şubeleri bulunmaktadır. İstanbul'un büyüklüğü ve nüfusu göz önüne alındığında doktor web tasarım diğer birçok ülkeden daha büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu açıdan bakıldığında sağlık alanında birçok firmanın faaliyet gösterdiği söylenebilir. Doktorlar, sağlık hizmetlerinde tartışmasız en önemli ve yoğun nüfuslu topluluktur. Bu noktada, İstanbul'un bulunduğu yer göz önüne alındığında, doktorlar için oldukça fazla rekabet olduğunu söyleyebilirim.
 

Doktor Web Tasarım İstanbul İle Neler Vaat Ediyoruz?

 
Dok-tor.com olarak, uzun zamandan beri doktorlara web sitesi tasarlamalarında yardımcı oluyoruz. Web sitesi tasarımının aşamalarından kısaca bahsedecek olursak,
 
 • Karşılıklı fikir alışverişinde anlaşmaya varmak için web sitenizde bir ön görüşme yapılır. Doktorun isteklerini dinleyip ve nasıl çalışılacağını ayrıntılı olarak bilgilendirme yapılır.
 • Web siteniz ve hedef kitle tasarımınıza karar verilir ve sizin açınızdan bir strateji belirlenir.
 • Web siteniz sektörünüz için titizlikle hazırlanmış olacaktır. Bu arada önceki toplantılarda dile getirilen talepler tamamlanır.
 • Web siteniz ile ilgili tüm detaylar kontrol edilerek en geç 5 gün içerisinde web siteniz yayına hazır hale getirilecektir.
 • Web sitenizi yayınladıktan sonra sizi web sitenizde yalnız bırakmayacağız. Neden diye soruyorsun çünkü bu alanda çok meşgul birisin. Muhtemelen web sitenizle ilgilenmiyorlar, bu nedenle dinamik olarak oluşturduğumuz web sitesi statik bir web sitesi olacaktır. Peki web sitenizin durumu nedir? Cevabı aşağıdaki açıklamada bulabilirsiniz...
 • Web sitenizi profesyonelce ele alıyoruz. Bu hizmet ücretsizdir. Bu sistemimizin en önemli noktasıdır. Web sitenizle ilgileniliyor. Web sitesinde yapmak istediğiniz her türlü değişiklik tarafımızca yapılacaktır. Lütfen gerekli değişiklikleri Whatsapp veya e-posta yoluyla bize bildirin.

Neden Doktor Web Tasarım İstanbul Hizmetine İhtiyaç Duyarsınız?

 
Farklı sektörlerdeki birçok doktor için web siteleri oluşturdum. Doktor Web Tasarım İstanbul' da faaliyet gösteren hekimler rekabeti dikkate almak zorundadır. Bu noktada bir web sitesine sahip olmak da oldukça önemlidir. Bir doktor web siteniz varsa hastaların sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Sunduğunuz hizmetlerin detaylarını vererek onları haberdar edebilirsiniz. Kendi bilgilerinizi vererek mezun olduğunuz okuldan, ihtisas hastanesine, çalıştığınız hastanelere kadar çeşitli bilgiler verebilirsiniz. Web sitenizde, geçmiş hastalardan aldığınız soru ve cevapları yayınlayabileceğiniz bir Sorular ve Cevaplar bölümü oluşturabilirsiniz.
 

Doktor Web Siteniz Nasıl Olmalıdır?

 
Yukarıdaki bazı nedenlerden dolayı, bir doktorun web sitesi çok ihtiyaç duyulan bir araçtır. Ancak İstanbul'da doktor web tasarım hizmetlerinden yararlanmak isteyen doktorların birtakım hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu hususlar şunlardır:
 
 • Web sitesi tasarım dili çok basit ve anlaşılır olmalıdır. İçerik, web sitenizin ziyaretçilerinin anlayamayabileceği terimlerden kaçınarak sade bir dille yazılmalıdır.
 • Web sitenizin tasarımı sektörünüze uygun olmalıdır. Kullandığınız görseller konu ve içerik olarak uygun olmalıdır.
 • Web sitesi sayfaları hızlı bir şekilde yüklenmelidir
 • Web siteniz mobil uyumlu ve SEO uyumlu olmalıdır.
 • Web siteniz kısıtlanmamalıdır. Sınırlar, şirket sayfaları, metin, resimler, web sitesi trafiği, e-posta hesapları vb. özellikler anlamına gelir.
İstanbul'un herhangi bir ilçesinde veya ülkemizin diğer bölgelerinde görev yapan doktor iseniz bizden web tasarım desteği alabilirsiniz. Ayrıca Lokal SEO, Doktor Kurumsal Kimlik Çalışması ve Google Reklam desteği sağlamaktayız.
Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.