Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
Doktor Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Günümüzde doktorların internette paylaştığı bilgiler ilgi çekmiştir. Bunun en büyük sebebi sağlık konusunda yanlış, nerden yazıldığı belli olmayan bilgilerin paylaşılmasıdır. Bu yanlış ve eksik yönlendirmeler tüketicileri yanlış deneyimlere ittiği için konuda uzman olan doktorlardan bilgi almaya başladılar ve doktor web sitesi gibi kaynaklar değer kazandı. Doktorlarda bu artan talep karşısında hastalarına ve internet kullanıcılarına direkt ulaşmak için kendilerine özel web siteleri yaptırmaya başladılar. Tıbbi bilgi gerektiren siteler konuya hakim olan uzmanlara hazırlatılmalıdır. Geniş kapsamlı bilgiler içeren bu sitelerde sağlıkla ilgili çok çeşitli makaleler gözlemlemek mümkündür. Teknik alt yapıları doktorlara özel web sitesi kurmuş ajansları tercih etmek avantajlıdır.

Doktor Web Sitesi Yaptırmanın Önemi Nedir?

Tıbbi konularda sanal ortamda en doğru güvenilir bilgiye ulaşmak gereklidir. Tartışmalı ve faydası kanıtlanmamış tedavi unsurlarını internete güvenen ve kaynağı belli olmayan bilgiler öğrenerek tüketicilere geri dönülmez hatalar yaptırabilir. En güvenilir sağlık bilgilerine hekimlerin imzasının olduğu doktor web sitelerinden ulaşabilir. Bu yüzden doktorların kendi isimleriyle web sitesi yaptırması bir avantaj olabilir. Doktor web sitesi yaptırmanın önemi nedir? Bu siteler sayesinde doktorlar, hastalarına ulaşırlar. Muayenehaneleri var ise hastalar, hekimlerin iletişim bilgilerini gözden geçirir ve tedavi için adres bilgilerine bakar. Ayrıca bir internet kullanıcısı, doktorlara özel web sitesi sayesinde hastalık sebepleriyle tedavi yöntemleriyle ilgili bilgiler öğrenirler.

Doktorlar için İnternet Sitesi SEO Uyumlu Alt Yapı

Doktorlar, Google’da doktor web sitesi tasarımı nasıl yapılır? Şeklinde arama yaparak konuyla ilgili öğrenmesi gerekenleri öğrenirler. Teknik anlamda normal bir siteden farkı yoktur. Önemli olan içeriklerin sunumlarının tıp sektörüyle alakalı formatta yayınlanmasıdır. Doktorlar web sitesi yapımı için arama yapan hekimlerin alan adını kendi isimlerinden oluşturması gereklidir. Aksi takdirde Google’da hastaların dikkatini çekmekte sıkıntı yaşarlar ve öne çıkamazlar. Dok-tor olarak bu sitelerin alt yapısını titizlikle hazırlıyoruz. SEO ve mobil uyumlu olarak tasarımını yaptığımız sitelerimiz, hızlı ve özel sunucularımız ile dikkat çekiyor. Tıp sektöründe yansıtan temalar kullanarak hekimlerin işlerinde yardımcı olup kolaylaştırıyoruz. Doktor web sitesi için gerekli detayları da siteye ekliyoruz. Google map-iletişim formu ve sosyal medya butonlarını da ilgili sayfalara tasarımlarımız ile sunuyoruz.

 

Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.