Blog Detay

Ana Sayfa Blog Detay
Bir Hekim Uzman Randevularını Nasıl Yönetmeli

Bulut tabanlı yazılım entegrasyonu ile benzersiz bir saatlik randevu sistemi ile çalışarak hasta ve müşterilerinizin randevu ihtiyaçlarını 7/24 çalışma prensibi ile karşılayarak gününüzü daha rahat planlamanıza yardımcı olacaktır.

Randevularınızı hızlı bir şekilde yönetmeli ve zamandan tasarruf etmelisiniz.

Hasta ve danışanların aldığı randevuları buraya işleyerek, her randevu saatine ve detayına her an çok kolay erişim sağlayarak zamandan tasarruf sağlıyor. Randevu takviminize ulaşan hasta ve danışanlar doğrudan buradan randevu alarak hem kendi zamanlarını hem de sizin zamanınızı daha verimli hale getirebilirler.
Dok-tor sayesinde bu ihtiyacınızı gidermek için bir tıklama uzağınızdayız. Unutmayalım ki araştırmalara göre artık insanların 85%’i doktora gitmeden önce internetten araştırma yapmakta ve randevu almaktadır.

Randevuları tek bir uygulamadan yöneterek çakışmaları önlemelisiniz.

Randevularınızı yönetmek dok-tor ile çok kolay.
Çevrimiçi randevu takviminize her yerden erişebilir ve gün içindeki planlarınızı daha etkili ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Bunun için online randevu takviminizde randevu almak istediğiniz uygun gün ve saatleri kolayca ayarlayabilmeli ve değiştirebilmelisiniz.
Mobil cihazınızdan bile randevularınızı kontrol edebilir, yeni randevular oluşturabilir ve hasta/müşteri bilgilerini tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz. Gün içerisindeki randevularınızın bir özetini görerek, dilediğiniz zaman tek tıkla randevu oluşturabilir, hasta ve danışanlarınızla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizden randevu almak isteyen hastalara/danışanlara farklı seçenekler sunmalı ve randevularınızın onlara hatırlatılmasını sağlayarak, randevuların unutulmasının önüne geçmeli, randevuların kaçırılmasının önüne geçmelisiniz

Online randevu planlayıcı, belirli günleri ve o günlerdeki boş zamanınızı tanımladığınız bir sistem olmalıdır. Bu sayede istediğiniz zaman sizden randevu almak isteyen hasta/danışanlarınız online olarak tıbbi arama yaptıklarında takviminize ulaşabilir, kendilerine en uygun zamanı belirleyebilir ve randevu oluşturabilir.
Randevu hasta/danışan tarafından aynı gün veya önceki günlerde alınabilir. Bu durum hasta ve danışanların randevularını unutmalarına neden oluyorsa ilk maddede altını çizdiğimiz gibi zaman yönetimini düzensiz hale getirebilir. Ancak e-posta ve yazılı hatırlatmalar ile bu durumun önüne geçilerek hastaların ve müşterilerin randevularına gitme motivasyonları artacaktır. Bu nedenle yazılım, randevularından önce hastaya/müşteriye düzenli aralıklarla metin hatırlatıcıları gönderir. Çevrimiçi randevu planlayıcı, yardımcınız olarak hareket ederek hastalarla/müşterilerle randevular hakkında iletişimi daha verimli bir süreç haline getirir.

Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz.